Filtruj

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

KOLOR

KOLOR

STYL

STYL

MATERIAŁ

MATERIAŁ

KSZTAŁT OPRAWY

KSZTAŁT OPRAWY

ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA

ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA

RODZAJ ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

RODZAJ ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE

REGULACJA KĄTA ŚWIECENIA

REGULACJA KĄTA ŚWIECENIA

REGULACJA WYSOKOŚCI

REGULACJA WYSOKOŚCI

PRZEWÓD Z WTYCZKĄ

PRZEWÓD Z WTYCZKĄ

LAMPA Z CZUJNIKIEM RUCHU

LAMPA Z CZUJNIKIEM RUCHU

STOPIEŃ SZCZELNOŚCI

STOPIEŃ SZCZELNOŚCI

WBUDOWANY WŁĄCZNIK

WBUDOWANY WŁĄCZNIK

Cena

Cena

  • 139,00 zł - 3 569,00 zł

Aktywne filtry

Lampy podłogowe stojące – bogaty wybór na Cudnelampy.pl

Obok oświetlenia sufitowego i ściennego istotnym wyposażaniem wielu wnętrz są również lampy podłogowe stojące. Stanowią one dodatkowe źródła światła, które można dowolnie przemieszczać. Tego rodzaju oświetlenie cechuje się szeroką funkcjonalnością. Można je postawić zarówno w salonie, jak i sypialni, pokoju dziecięcym czy gabinecie. Lampy stojące świetnie sprawdzają się również w gabinetach. Ich zastosowanie w pomieszczeniu może pełnić zarówno funkcję praktyczną, jak i dekoracyjną, a także jedną i drugą.

Lampy stojące podłogowe często wybierane są również do aranżacji wnętrz w lokalach użytkowych – sklepach, bankach, restauracjach i wielu innych miejscach. Wykorzystuje się je również w placówkach użyteczności publicznej i biurach. Na Cudnelampy.pl znajdziecie produkty idealne do każdego rodzaju wnętrza.

Oferta lamp podłogowych w tej kategorii jest naprawdę szeroka. Oferujemy wysokiej jakości wyroby od renomowanych, sprawdzonych producentów. Dysponujemy modelami, w których każdy detal został wykonany z najwyższą pieczołowitością. Dzięki temu oferowane lampy stojące cechują się pięknym wyglądem i same w sobie wspaniale zdobią wnętrza. Ponadto są one wysoce funkcjonalne, zapewniają dobre źródło światła. Wspaniale sprawdzają się do pracy czy nauki, z powodzeniem można przy nich czytać książki czy pracować na komputerze. 

Lampy podłogowe – dekoracja i funkcjonalność

Lampy podłogowe mają ten atut, że można je podłączyć wszędzie tam, gdzie mamy dostęp do gniazdka elektrycznego. W ofercie posiadamy również wersje bezprzewodowe, które dają nam jeszcze większe pole manewru w ich ustawieniu.

Wybierając odpowiednią lampę stojącą, warto kierować się przede wszystkim stylem, w jakim jest urządzone konkretne pomieszczenie. W naszej ofercie znajdziecie produkty dedykowane do wnętrz industrialnych, klasycznych, minimalistycznych, skandynawskich i wielu innych. Nasze lampy podłogowe wykonane są również z bardzo różnych materiałów – od aluminium, akrylu i batonu, przez drewno, szkło, kryształ, metal, na tkaninach, plastiku i sklejce kończąc. Oferujemy także wiele wersji, które w atrakcyjny sposób łączą w sobie wykorzystanie wszystkich wyżej wymienionych materiałów.

Lampy stojące podłogowe do różnorodnych wnętrz

Wśród lamp stojących podłogowych od Cudnelampy.pl znajdziecie również wersje w zróżnicowanych kasztach. Oferujemy modele wyposażone w różną ilość źródeł światła, od jednej żarówki do nawet 18. 

Jak wszystkie lampy na Cudnelampy.pl także niektóre ze stojących modeli wyposażono w regulowany kąt świecenia i regulację wysokości. Polecamy również wypróbować wersje w wbudowanym czujnikiem ruchu, które zapalają się, gdy ktoś koło nich przechodzi. Bardzo praktyczne rozwiązanie do wielu domów.