Filtruj

KOLOR

KOLOR

MATERIAŁ

MATERIAŁ

KSZTAŁT OPRAWY

KSZTAŁT OPRAWY

ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA

ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA

RODZAJ ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

RODZAJ ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE

LAMPA Z CZUJNIKIEM RUCHU

LAMPA Z CZUJNIKIEM RUCHU

STOPIEŃ SZCZELNOŚCI

STOPIEŃ SZCZELNOŚCI

Cena

Cena

  • 105,00 zł - 307,00 zł

Aktywne filtry

Oświetl swój piękny ogród z nowoczesnymi lampami ogrodowymi 

Gdy pragniesz, aby nocą Twój piękny ogród był widoczny, warto postawić na lampy ogrodowe w stylu nowoczesnym. Bardzo często używane są do podświetlenia altan, fontann ogrodowych, rabat kwiatowych. Zapewnią one również bezpieczeństwo domownikom. To praktyczny dodatek, który podniesie komfort Twojego życia.

Czym powinny charakteryzować się lampy ogrodowe w stylu nowoczesnym?

Przede wszystkim nowoczesne lampy ogrodowe powinny być szczelne, a także odporne na warunki atmosferyczne. Warto wiedzieć, że produkt, który ma być zamontowany wzdłuż wytyczonych ścieżek, musi mieć wyższy stopień szczelności. Koniecznie musi być wykonany z najwyższej jakości materiałów.

Poznaj cechy jednego z oświetleń zewnętrznych, czyli kinkietów ogrodowych 

Wiosną i latem bardzo chętnie decydujemy się na to, aby przebywać na świeżym powietrzu do późnych godzin nocnych. Dlatego też istotne jest to, aby zadbać o odpowiednie oświetlenie. Wyśmienitym wyborem są nowoczesne lampy ogrodowe led. Sprawią one, że przebywanie w ogrodzie, stanie się jeszcze bardziej przyjemne i relaksujące. Idealną propozycją są nowoczesne kinkiety ogrodowe. Tą oprawę oświetleniową masz możliwość zamontować na ścianie domu lub garażu. Warto podkreślić, że kinkiety tworzą naprawdę ciekawe efekty świetlne.

Jakie są zalety kinkietów ogrodowych?

Kinkiet ogrodowy to energooszczędne rozwiązanie. Warto się na nie zdecydować, ponieważ pozwoli Ci ono obniżyć rachunki. Do tego także jest przyjazne dla środowiska. Te nowoczesne lampy ogrodowe prezentują się estetycznie.

Jakie oświetlenie dekoracyjne do ogrodu zasługuje na uwagę?

W przypadku, gdy lubisz spędzać wieczory na zewnątrz, warto zadbać o nastrojowe światło. Ciekawym pomysłem na ich doświetlenie są lampy solarne. Nie dość, że pięknie się one prezentują, to jeszcze możesz dzięki nim zaoszczędzić. Ich montaż nie należy do skomplikowanych.

Gdzie stosowane są ogrodowe lampy solarne?

Ogrodowe lampy solarne mają szerokie zastosowanie. Wykorzystywane są np. do podświetlenia wejść do domu, bram, skrzynek na listy. Dzięki nim możliwe jest bezpieczne poruszanie się wokół domu. Dużym udogodnieniem jest to, że przy ich montażu nie ma konieczności zamartwiania się o skomplikowane przyłącza elektryczne. Tutaj należy wspomnieć o tym, że posiadają one wewnętrzne akumulatory, które magazynują energię. Nowoczesne lampy, lampy ogrodowe led są wydajne i bezpieczne. Ponadto to oświetlenie ma wysoką odporność na wstrząsy. 

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze nowoczesnych lamp ogrodowych?

Przed zakupem nowoczesnej lampy ogrodowej musisz zwrócić uwagę na jej klasę izolacji elektrycznej. Najistotniejsze jest to, aby zapewniała funkcjonalność.  Ważne jest też to, aby światło było silne i mocno skoncentrowane. Musisz zadbać o to, aby lampy ogrodowe w stylu nowoczesnym były właściwie rozmieszczone. To pozwoli rozjaśnić całą wybraną powierzchnię.