Filtruj

Marka

Marka

KOLOR

KOLOR

STYL

STYL

MATERIAŁ

MATERIAŁ

KSZTAŁT OPRAWY

KSZTAŁT OPRAWY

ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA

ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA

RODZAJ ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

RODZAJ ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE

REGULACJA KĄTA ŚWIECENIA

REGULACJA KĄTA ŚWIECENIA

REGULACJA WYSOKOŚCI

REGULACJA WYSOKOŚCI

PRZEWÓD Z WTYCZKĄ

PRZEWÓD Z WTYCZKĄ

LAMPA Z CZUJNIKIEM RUCHU

LAMPA Z CZUJNIKIEM RUCHU

WBUDOWANY WŁĄCZNIK

WBUDOWANY WŁĄCZNIK

Cena

Cena

  • 442,00 zł - 1 299,00 zł

Aktywne filtry

Stojące lampy loftowe – wybór dla każdego

W swojej ofercie mamy  zarówno lampy proste jak i bardziej wyszukane w formie. Nasze stojące lampy loftowe zapewne zadowolą tych, którzy poszukują rozwiązań budżetowych, jak i takich, które  swym unikalnym i nietuzinkowym wzornictwem podkreślą wyjątkowość rozświetlanej przestrzeni. Każdy z nasz zapewne poszukuje praktycznej stojącej lampy loftowej aby rozświetlić swoje wnętrze. W naszej ofercie stojących lamp loftowych znajdziesz zarówno modele praktyczne i odznaczające się prostym i utylitarnym wzornictwem, produkty ze średniej półki cenowej, wykonane z wyższej jakości materiałów, a w końcu także te droższe o bardziej wyszukanym i oryginalnym designie skrojonym pod gusta bardziej wymagających klientów.

Stojące lampy loftowe – praktyczne rozwiązanie dla każdego

Lampy stojące loftowe odznaczają się tym iż posiadają nie jedno a zazwyczaj dwa źródła światła. W zależności od potrzeby można zmieniać kierunek, w którym świecą żarówki lampy, manipulując w łatwy sposób ich ramionami. Stojące lampy loftowe mogą pełnić funkcję zarówno głównego jak i dodatkowego źródła światła. Przeważnie są one zbudowane w taki sposób, iż posiadają dwie lampy – jedną skierowaną ku górze – mającą w zamyśle rozświetlać pomieszczenie i drugą – osadzoną na ruchomym, umożliwiającym manipulację  drążku. Druga lampa pełni funkcję zazwyczaj oświetlenia dodatkowego i najczęściej bywa wykorzystywana przy czytaniu. Lampy stojące loftowe odznaczają się zatem ogromną wszechstronnością, dając możliwość tworzenia różnych konfiguracji oświetlenia w zależności od potrzeby. Stojące lampy loftowe ze względu na swą wszechstronność są przeznaczone bardziej do oświetlania wnętrz w domowym zaciszu, mogą też jednak w razie potrzeby znaleźć praktyczne zastosowanie w przestrzeniach publicznych, takich jak na przykład biura bądź różnego rodzaju lokale użytkowe.

Sklep internetowy cudnelampy.pl – tu znajdziesz swoje światło!

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór stojących lamp loftowych. Dzięki wszechstronności zastosowania tego rodzaju oświetlenie od wielu lat znajduje rzesze nabywców. U nas znajdziesz szeroki asortyment stojących lamp loftowych w szerokiej rozpiętości cenowej i z możliwością uzyskania wielu korzystnych rabatów.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz także szeroki  wybór innego rodzaju oświetlenia. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie i w każdym budżecie. Nasz sklep skoncentrowany jest przede wszystkim na obsłudze klientów indywidualnych. Mamy jednak także doświadczenie w obsłudze większych zamówień do miejsc takich jak restauracje czy hotele. Jeśli szukasz oświetlenia dla swoich potrzeb w naszym sklepie na pewno znajdziesz coś dla siebie!