Filtruj

Marka

Marka

KOLOR

KOLOR

STYL

STYL

MATERIAŁ

MATERIAŁ

KSZTAŁT OPRAWY

KSZTAŁT OPRAWY

ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA

ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA

RODZAJ ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

RODZAJ ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

REGULACJA KĄTA ŚWIECENIA

REGULACJA KĄTA ŚWIECENIA

REGULACJA WYSOKOŚCI

REGULACJA WYSOKOŚCI

PRZEWÓD Z WTYCZKĄ

PRZEWÓD Z WTYCZKĄ

LAMPA Z CZUJNIKIEM RUCHU

LAMPA Z CZUJNIKIEM RUCHU

WBUDOWANY WŁĄCZNIK

WBUDOWANY WŁĄCZNIK

Cena

Cena

  • 442,00 zł - 1 153,00 zł

Aktywne filtry

Stojące lampy loftowe – wybór dla każdego

W swojej ofercie mamy  zarówno lampy proste jak i bardziej wyszukane w formie. Nasze stojące lampy loftowe zapewne zadowolą tych, którzy poszukują rozwiązań budżetowych, jak i takich, które  swym unikalnym i nietuzinkowym wzornictwem podkreślą wyjątkowość rozświetlanej przestrzeni. Każdy z nasz zapewne poszukuje praktycznej stojącej lampy loftowej aby rozświetlić swoje wnętrze. W naszej ofercie stojących lamp loftowych znajdziesz zarówno modele praktyczne i odznaczające się prostym i utylitarnym wzornictwem, produkty ze średniej półki cenowej, wykonane z wyższej jakości materiałów, a w końcu także te droższe o bardziej wyszukanym i oryginalnym designie skrojonym pod gusta bardziej wymagających klientów.

Stojące lampy loftowe – praktyczne rozwiązanie dla każdego

Lampy stojące loftowe odznaczają się tym iż posiadają nie jedno a zazwyczaj dwa źródła światła. W zależności od potrzeby można zmieniać kierunek, w którym świecą żarówki lampy, manipulując w łatwy sposób ich ramionami. Stojące lampy loftowe mogą pełnić funkcję zarówno głównego jak i dodatkowego źródła światła. Przeważnie są one zbudowane w taki sposób, iż posiadają dwie lampy – jedną skierowaną ku górze – mającą w zamyśle rozświetlać pomieszczenie i drugą – osadzoną na ruchomym, umożliwiającym manipulację  drążku. Druga lampa pełni funkcję zazwyczaj oświetlenia dodatkowego i najczęściej bywa wykorzystywana przy czytaniu. Lampy stojące loftowe odznaczają się zatem ogromną wszechstronnością, dając możliwość tworzenia różnych konfiguracji oświetlenia w zależności od potrzeby. Stojące lampy loftowe ze względu na swą wszechstronność są przeznaczone bardziej do oświetlania wnętrz w domowym zaciszu, mogą też jednak w razie potrzeby znaleźć praktyczne zastosowanie w przestrzeniach publicznych, takich jak na przykład biura bądź różnego rodzaju lokale użytkowe.

Sklep internetowy cudnelampy.pl – tu znajdziesz swoje światło!

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór stojących lamp loftowych. Dzięki wszechstronności zastosowania tego rodzaju oświetlenie od wielu lat znajduje rzesze nabywców. U nas znajdziesz szeroki asortyment stojących lamp loftowych w szerokiej rozpiętości cenowej i z możliwością uzyskania wielu korzystnych rabatów.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz także szeroki  wybór innego rodzaju oświetlenia. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie i w każdym budżecie. Nasz sklep skoncentrowany jest przede wszystkim na obsłudze klientów indywidualnych. Mamy jednak także doświadczenie w obsłudze większych zamówień do miejsc takich jak restauracje czy hotele. Jeśli szukasz oświetlenia dla swoich potrzeb w naszym sklepie na pewno znajdziesz coś dla siebie!