Filtruj

Marka

Marka

KOLOR

KOLOR

STYL

STYL

MATERIAŁ

MATERIAŁ

KSZTAŁT OPRAWY

KSZTAŁT OPRAWY

ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA

ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA

RODZAJ ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

RODZAJ ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE

REGULACJA KĄTA ŚWIECENIA

REGULACJA KĄTA ŚWIECENIA

REGULACJA WYSOKOŚCI

REGULACJA WYSOKOŚCI

PRZEWÓD Z WTYCZKĄ

PRZEWÓD Z WTYCZKĄ

LAMPA Z CZUJNIKIEM RUCHU

LAMPA Z CZUJNIKIEM RUCHU

WBUDOWANY WŁĄCZNIK

WBUDOWANY WŁĄCZNIK

Cena

Cena

  • 107,00 zł - 1 329,00 zł

Aktywne filtry

Lampy wiszące do pokoju dziecięcego, jak je wybierać?

Odpowiednio dobrane lampy wiszące dla dzieci, to nie tylko kluczowy oraz główny element oświetlenia, lampy sufitowe są dla naszych pociech również atrakcyjnym urozmaiceniem wnętrza ich pokoju. Żeby jednak zainteresować nasze dziecko lampą, musi ona wyglądać w sposób nietuzinkowy. Klasyczne oświetlenie pokojowe sprawi, że dziecko nie będzie widziało w nim żadnej atrakcji. Natomiast sięgając po dziecięce lampy wiszące, które są kolorowe lub mają różne interesujące wzory, dzieci z pewnością potraktują oświetlenie jako emocjonujący rodzaj zabawki.

Podczas zakupu lampy do dziecięcego pokoju, warto upewnić się, że wzór, jaki ona posiada, przypasuje do gustu dziecka. Na naszej stronie znajdą państwo między innymi lampy wzorzyste z motylkami oraz motywami kwiatowymi, które świetnie wpasują się do pokoju dla dzieci interesujących się naturą, kolejnym z motywów skierowany jest natomiast dla dzieci będących odkrywcami i interesującymi się kosmosem. Równie ważnym elementem składowym oprócz wzoru, jest kolor lampy. Dziecięce lampy wiszące w naszym sklepie występują zarówno w motywach wielokolorowych jak i w bardziej stonowanych, dwukolorowych.

Zadbaj o bezpieczeństwo, kupując dziecięce lampy wiszące!

Przyjście na świat dziecka, to prawdopodobnie najlepsza chwila w życiu jego rodzica. Jednak, aby dziecko prawidłowo się rozwijało, musimy zadbać o jego życie i zdrowie. Powszechnie wiadomo, że dzieci chcą wszystkiego dotknąć oraz są ciekawe, co się stanie po dotknięciu. Dlatego niezwykle ważne jest, aby lampy wiszące dla dzieci były zamontowane na tyle wysoko, aby nie były w zasięgu ręki naszego dziecka. W ten sposób unikniemy poparzeń, które mogłyby nastąpić na skutek dotknięcia nagrzanej lampy lub żarówki w niej zawartej.

Lampy wiszące do pokoju dziecięcego powinny być zawieszone wysoko również z innego powodu. Podczas gdy dziecko się rozwija i rośnie, lampa zamontowana nisko może sprawić, że podczas biegania dziecko nie zauważy lampy i uderzy w nią. Oczywiście większość lamp w kategorii dziecięcej wykonana jest z tworzyw, które nie powinny wywołać zbyt dużych urazów podczas zderzenia, jednak najlepiej zminimalizować ryzyko do zera, i lampy w pokoju dziecięcym zamontować wysoko.

Lampy wiszące dla dzieci — postaw na sprawdzony sklep

W naszym sklepie znajdą państwo różne modele lamp zarówno w różnych kolorach jak i wzorach. Sięgając po lampy wiszące do pokoju dziecięcego warto postawić na sklep z dobrą renomą, dlatego nasi pracownicy zawsze chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, które dotyczyć będą oświetlenia. Wiemy, że zdrowie Państwa pociech jest najważniejsze, dlatego produkty w naszym sklepie wykonane są z tworzyw o wysokiej jakości.