Filtruj

Marka

Marka

KOLOR

KOLOR

STYL

STYL

MATERIAŁ

MATERIAŁ

KSZTAŁT OPRAWY

KSZTAŁT OPRAWY

ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA

ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA

RODZAJ ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

RODZAJ ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

REGULACJA KĄTA ŚWIECENIA

REGULACJA KĄTA ŚWIECENIA

REGULACJA WYSOKOŚCI

REGULACJA WYSOKOŚCI

PRZEWÓD Z WTYCZKĄ

PRZEWÓD Z WTYCZKĄ

LAMPA Z CZUJNIKIEM RUCHU

LAMPA Z CZUJNIKIEM RUCHU

WBUDOWANY WŁĄCZNIK

WBUDOWANY WŁĄCZNIK

Cena

Cena

  • 147,00 zł - 649,00 zł

Aktywne filtry

Kinkiety dziecięce ułatwiające wczesne poranki

Wczesne wstawanie z łóżka dla większości dzieci nie jest szczytem marzeń, a często sprawia duże problemy. Spowodowane jest to chęcią dłuższego pozostania w łóżku, jednak gdy uczęszczają one do przedszkola lub szkoły, muszą wyjść z łóżka i stawiać czoła temu trudnemu zadaniu. Warto zadbać, żeby wstawanie stało się chociaż trochę łatwiejsze. Możemy, choć w małym stopniu wspomóc naszego małego bohatera do pokonania tej niezwykłej przeszkody. Jednak w jaki sposób możemy pomóc dziecku z tym problemem? Odpowiednie kinkiety dla dzieci mogą być przy tym pomocne.

Na samym początku warto sięgnąć po produkt, który przykuje uwagę dziecka. W obecnych czasach popularne są kinkiety dziecięce z różnymi motywami. Jeżeli dziecko ma swoją pasję, warto sięgnąć po kinkiet, który do niej nawiązuje. Kolejnym krokiem do poprawienia poranku dziecka jest odpowiedni dobór światła. Na rynku występuje wiele rodzajów żarówek, a sęk tkwi w tym, aby dobrać odpowiednią barwę światła. Jeżeli światło, które wybierzemy, będzie zbyt jasne, dziecko będzie nim oślepione. W taki sposób tylko zrazimy pociechę do wyrwania się z uścisku ciepłego i wygodnego łóżka.

Kinkiety do pokoju dziecięcego od cudnelampy.pl

Oferta produktów w naszym sklepie jest niezwykle bogata, dlatego każdy powinien znaleźć produkt odpowiedni dla swojego dziecka. Warto zaznaczyć, że nie ma znaczenia, czy dziecko jest dopiero małe, czy staje się już nastolatkiem. Jeżeli zdecydujesz się na zakupy w naszym sklepie, jesteśmy pewni, że kinkiety dziecięce dopasują się do aranżacji każdego pokoju niezależnie od jego rozmiaru.

Do Państwa dyspozycji oddajemy oświetlenie dziecięce w stylu minimalistycznym, nowoczesnym czy też klasycznym. Oczywiście na naszej stronie znajdziecie jeszcze więcej produktów w innych stylach, wystarczy tylko przejrzeć, co zawiera się w naszej ofercie. Dla maluszków polecamy kinkiety dziecięce wykonane z trwałych materiałów, aby wytrzymały one jak najdłużej. Jeżeli szukacie jednak kinkietów, dla nastolatków lepiej postawić, na stylowe produkty. Polecamy również konsultacje wyborów ze starszymi dziećmi, aby produkt na pewno się im podobał oraz pasował do stylu, w jakim widzą swój pokój.

Gdzie powiesić kinkiety dla dzieci?

Kinkiety do pokoju dziecięcego wymagają odpowiedniego umiejscowienia na ścianie. Jest to niezwykle ważne, ponieważ źródło światła w nieodpowiednim miejscu, może mieć negatywny wpływ na dziecko. Jeżeli zamontujemy kinkiet, bezpośrednio nad łóżkiem, maluch może mieć problem z zaśnięciem lub być oślepiony podczas pobudki. Żeby tego uniknąć, polecamy zamontować kinkiet, na przeciwległej ścianie, wtedy możemy być pewni, że światło nie będzie miało negatywnego wpływu na dziecko.