Filtruj

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

KOLOR

KOLOR

STYL

STYL

MATERIAŁ

MATERIAŁ

KSZTAŁT OPRAWY

KSZTAŁT OPRAWY

ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA

ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA

RODZAJ ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

RODZAJ ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE

REGULACJA KĄTA ŚWIECENIA

REGULACJA KĄTA ŚWIECENIA

REGULACJA WYSOKOŚCI

REGULACJA WYSOKOŚCI

PRZEWÓD Z WTYCZKĄ

PRZEWÓD Z WTYCZKĄ

LAMPA Z CZUJNIKIEM RUCHU

LAMPA Z CZUJNIKIEM RUCHU

STOPIEŃ SZCZELNOŚCI

STOPIEŃ SZCZELNOŚCI

WBUDOWANY WŁĄCZNIK

WBUDOWANY WŁĄCZNIK

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 439,00 zł

Aktywne filtry

Nowoczesne i sprawdzone oświetlenie na szynach 

Szynoprzewody to sprawdzone oświetlenie wewnętrzne, które charakteryzuje się wysoką jakością, trwałością i niebanalnym designem. Uwagę zwraca także dość szybka i bezproblemowa instalacja produktu, który można w maksymalny sposób dopasować do swoich potrzeb. Produkt ten można dopasować do małych i dużych pomieszczeń, dzięki czemu oświetlenie jego wnętrza jest efektywne i komfortowe dla użytkownika. Oświetlenie na szynach składa się z kilku elementów, takich jak: szyny, reflektory, akcesoria i łączniki. Odpowiednie dopasowanie wspomnianych produktów pozwala stworzyć efektowne oświetlenie każdego wnętrza, jak kuchnia, pokój dzienny lub przedpokój. Propozycja ta doskonale odnajdzie się również w kompleksach handlowo-usługowych oraz przestrzeniach biurowych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania ze szczegółową specyfikacją wybranych modeli, jak i do skorzystania z przygotowanego asortymentu sklepu cudnelampy.pl! Życzymy udanych zakupów!

Szynoprzewody, czyli systemy szynowe 1-fazowe i 3-fazowe

Oferowane szynoprzewody oświetleniowe obejmują dwa typy oświetlenia wewnętrznego, mianowicie systemy szynowe 1-fazowe i systemy szynowe 3-fazowe. System szynowy 1-fazowy to produkt, w którym prąd przebiega wzdłuż szyny przez dwa pręty/przewody umieszczone w jej wnętrzu. Sprawia to, że reflektory podłączone do tej szyny zasilane są za pośrednictwem dwóch przewodów. Dlatego każda lampa gaśnie lub włącza się, odpowiednio w trakcie odłączenia zasilania lub jego włączenia. 

System szynowy 3-fazowy to model posiadający cztery pręty odpowiedzialne za ich zasilanie, z czego trzy pręty są fazowe, a jeden zerowy. Takie rozwiązanie pozwala podłączyć lampy do różnych faz na szynie, a także na osobne ich uruchamianie. Tego typu szynoprzewody są bardzo uniwersalne, ponieważ mogą pełnić funkcje oświetlenia głównego i dekoracyjnego w zależności od potrzeb użytkownika w danym momencie.

Szynoprzewody oświetleniowe to designerski i uniwersalny produkt dla wymagających

Asortyment sklepu cudnelampy.pl obejmuje wysokiej jakości produkty, które sygnowane są między innymi przez markę: Aqform, Azzardo, ItaluxNowodvorski lub Spotline. Uwagę zwraca znakomita jakość półproduktów, które użyto w czasie produkcji. To między innymi: tworzywo sztuczne, metal, stal, aluminium lub plastik. Dostępne w sklepie cudnelampy.pl oprawy szynowe charakteryzuje atrakcyjny i z pewnością minimalistyczny design, który świetnie wpisuje się w przestrzeń wielu nowoczesnych pomieszczeń. Zapraszamy do poznania szczegółów przygotowanego asortymentu sklepu, gdzie z pewnością każdy klient znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie. Warto podkreślić, że oferta sklepu Cudne Lampy obejmuje atrakcyjne kolory, różne typy źródeł światła i znacznie więcej zmiennych parametrów. Po najlepsze oświetlenie wewnętrzne, jak i zewnętrzne zapraszamy do sklepu cudnelampy.pl!