Filtruj

Marka

Marka

KOLOR

KOLOR

STYL

STYL

MATERIAŁ

MATERIAŁ

KSZTAŁT OPRAWY

KSZTAŁT OPRAWY

ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA

ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA

RODZAJ ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

RODZAJ ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE

REGULACJA KĄTA ŚWIECENIA

REGULACJA KĄTA ŚWIECENIA

REGULACJA WYSOKOŚCI

REGULACJA WYSOKOŚCI

PRZEWÓD Z WTYCZKĄ

PRZEWÓD Z WTYCZKĄ

LAMPA Z CZUJNIKIEM RUCHU

LAMPA Z CZUJNIKIEM RUCHU

STOPIEŃ SZCZELNOŚCI

STOPIEŃ SZCZELNOŚCI

WBUDOWANY WŁĄCZNIK

WBUDOWANY WŁĄCZNIK

Cena

Cena

  • 89,00 zł - 3 083,00 zł

Aktywne filtry

Poznaj bliżej nowoczesny typ oświetlenia, jakim jest kinkiet 

Współcześnie oświetlenie nie tylko spełnia funkcję praktyczną, czyli w sposób skuteczny rozprawia się z ciemnością, ale również stanowi dekorację wnętrz. Warto też powiedzieć o tym, że ma wpływ na atmosferę, jaka panuje w pomieszczeniu. Dlatego też warto podjąć właściwy wybór, jeśli chodzi o zakup lamp. Jedną z możliwych opcji jest kinkiet. Z tego artykułu dowiesz się na jego temat więcej.

Co warto wiedzieć o typie oświetlenia, jakim jest kinkiet?

Nowoczesne kinkiety mają szerokie zastosowanie. Można je spotkać np. w domach, restauracjach, hotelach, pensjonatach. Coraz częściej również montuje się kinkiety do sypialni. Mogą zastąpić np. lampę podłogową. Warto zdecydować się na to rozwiązanie, gdy szukasz dodatkowego źródła światła. Należy zaznaczyć, że kinkiety w stylu nowoczesnym to doskonały sposób na zaaranżowanie ściany. Prezentują się one niesamowicie. Do tego są funkcjonalne. 

Co jest jedną z największych zalet nowoczesnych kinkietów?

Nowoczesne kinkiety nie są dużych rozmiarów. Można powiedzieć, że to ich największa zaleta. Z tego powodu, iż nie zajmują zbyt wiele miejsca. Nie powodują, że ściany wyglądają na zagracone. Mają prostą formą. Idealnie nadają się do wnętrz urządzonych w stylu minimalistycznym. Nie sprawiają, że aranżacja zostaje w jakikolwiek sposób zaburzona. Wręcz przeciwnie, nadają jej nowego charakteru. Doskonałym wyborem jest np. kinkiet w kształcie kuli mlecznej w kolorze złotym lub marmurowym.

Dlaczego warto zdecydować się na kinkiety w stylu nowoczesnym?

Ogromną zaletą kinkietów w stylu nowoczesnym, jest ich estetyka. To bardzo elegancka ozdoba wnętrz. Wybierana jest ona głównie z tego względu, iż doskonale wpasowuje się w obecne trendy aranżacyjne. Bardzo dobrym pomysłem jest oświetlenie obrazów, czy też zdjęć właśnie przy pomocy nowoczesnych kinkietów. Warto dodać, że to oświetlenie idealnie będzie pasować do wąskiego korytarza. Modeli do wyboru jest wiele. Jedną z ciekawszych opcji są nowoczesne lampy kinkiety led. 

Dlaczego tak łatwo można pokochać kinkiety?

Nowoczesne kinkiety sprawdzą się praktycznie w każdym pomieszczeniu. W przypadku, gdy jesteś posiadaczem niewielkiego mieszkania, zdecydowanie się na takie oświetlenie jest rozsądnym wyborem. Warto sobie uzmysłowić, że lampy, które stoją na podłodze, zabierają miejsce. Kinkiety w stylu nowoczesnym możesz powiesić, gdzie tylko Ci się podoba. To dobre źródło światła głównego, ale też dodatkowego. Te lampy możesz wykorzystać do oświetlenia np. garderoby. 

W jakich pomieszczeniach kinkiet sprawdzi się idealnie?

Zastanawiasz się, czy nowoczesne kinkiety sprawdzą się w łazienkach? Odpowiedź brzmi: tak, jak najbardziej. Mogą one zawisnąć zarówno w toalecie prywatnej, jak i publicznej. Te lampy cenione są przede wszystkim z tego względu, iż nadają one nastrój pomieszczeniu. Światło od nich nie jest rażące lub zanadto intensywne.