Filtruj

Marka

Marka

KOLOR

KOLOR

STYL

STYL

MATERIAŁ

MATERIAŁ

KSZTAŁT OPRAWY

KSZTAŁT OPRAWY

ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA

ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA

RODZAJ ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

RODZAJ ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE

REGULACJA KĄTA ŚWIECENIA

REGULACJA KĄTA ŚWIECENIA

REGULACJA WYSOKOŚCI

REGULACJA WYSOKOŚCI

PRZEWÓD Z WTYCZKĄ

PRZEWÓD Z WTYCZKĄ

LAMPA Z CZUJNIKIEM RUCHU

LAMPA Z CZUJNIKIEM RUCHU

STOPIEŃ SZCZELNOŚCI

STOPIEŃ SZCZELNOŚCI

WBUDOWANY WŁĄCZNIK

WBUDOWANY WŁĄCZNIK

Cena

Cena

  • 85,00 zł - 1 329,00 zł

Aktywne filtry

Plafony do pokoju dziecięcego ze sklepu cudnelampy.pl

Na przestrzeni lat, nazwa plafon, niezwykle ewoluowała. Kiedyś nazywało się nią ozdobne freski oraz płaskorzeźby, dziś natomiast plafon stał się oprawą oświetleniową umieszczoną pod sufitem. W naszym sklepie znajdziecie najwyższej jakości asortyment, który powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Plafony w dzisiejszych czasach są niezwykle popularne, a spowodowane jest to wieloma czynnikami, które po zsumowaniu dają pełen wachlarz zalet.

Pierwszym czynnikiem, który może nas przekonać do plafonów, jest ich uniwersalność. Podczas gdy urządzamy pokój dziecka, jako główne źródło oświetlenia możemy wybrać żyrandol, lub sięgnąć po plafony dla dzieci. Możemy ich używać także jako alternatywne źródło światła, którego zadaniem będzie jedynie wspomaganie kinkietu. Kolejnym powodem, dla którego warto sięgnąć po plafony do pokoju dziecięcego, jest ich cena. Są one znacznie tańsze od żyrandoli, a ich wykonanie wcale nie odbiega jakością, dlatego warto pomyśleć o nich, gdy urządzamy pokój naszej pociechy.

Plafony dziecięce, postaw na oświetlenie, które świetlnie wygląda

Sięgając po plafony, warto zastanowić się, który z nich przypasuje do gustu naszego dziecka. Oczywiście, jeżeli urządzamy pokój dla dziecka, które jeszcze się nie narodziło, nie możemy stwierdzić, co mu się spodoba, jednak już wtedy możemy kierować się stereotypami. Chłopcy często od najmłodszych lat interesują się piłką, dlatego przyozdobienie pokoju, plafonem w motywie piłki nożnej może okazać się strzałem w dziesiątkę. W przypadku problemów z dopasowaniem plafonu do pokoju dziecięcego nasi pracownicy chętnie pomogą Wam poprzez kontakt na naszej stronie.

Sytuacja ma się natomiast o wiele łatwiej, gdy nasze dziecko ma już kilka lat. Wtedy wiemy, jakie plafony dla dzieci mogą mu się spodobać. W ofercie naszego sklepu znajdą państwo plafony z wieloma kolorowymi motywami, posiadamy plafony z piratami, które świetnie przypasuję dzieciom uwielbiającym tematykę piratów, plafony z samochodami, pociągami czy samolotami, dla młodych miłośników motoryzacji. Nasz sklep oferuje także bardziej neutralne malunki takie jak kwiatki, chmury lub gwiazdki. Szeroki wybór produktów, z pewnością sprawi, że Wasze dzieci będą zadowolone z nowego oświetlenia w ich pokoju.

Jak wybrać odpowiednie plafony dla dzieci?

Odpowiedni dobór plafonu, to nie tylko wybór motywu, który się na nim znajdzie. Oczywiście sam wygląd jest również ważny, jednak podczas wyboru powinniśmy myśleć też o innych kwestiach. Odpowiedni wybór, to taki, który dopasuje się do rozmiaru pokoju dziecka. Zbyt duża moc światła może oślepiać dziecko, a zbyt słaba może niedoświetlić całego pokoju, dlatego niezwykle ważne jest, aby dopasować ilość źródeł światła, do wielkości pokoju, w którym znajdować ma się dziecko.