Filtruj

KOLOR

KOLOR

MATERIAŁ

MATERIAŁ

KSZTAŁT OPRAWY

KSZTAŁT OPRAWY

STOPIEŃ SZCZELNOŚCI

STOPIEŃ SZCZELNOŚCI

Cena

Cena

  • 99,00 zł - 299,00 zł

Aktywne filtry

Szyny do szynoprzewodów 3-fazowych - bogaty wybór produktów w atrakcyjnej cenie

Oprawy szynowe to sprawdzone i designerskie rozwiązanie, które stosowane w wielu przestrzeniach. Oświetlenie to doskonale sprawdza się zarówno w mieszkaniach, biurach, jak i pomieszczeniach usługowych. W asortymencie sklepu internetowego cudnelampy.pl można znaleźć szyny do opraw szynowych 3-fazowych, reflektoryłączniki i akcesoria dedykowane temu systemowi. Proponowane produkty różnią się przede wszystkim kolorystyką, długością, zastosowanym materiałem do produkcji oraz marką. Bez względu na wybór produktu oraz indywidualne oczekiwania każdy klient sklepu cudnelampy.pl znajdzie odpowiedni model dla siebie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym asortymentem, który obejmuje oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, znanych i cenionych marek. Życzymy udanych zakupów w sklepie cudnelampy.pl.

Trwałe i solidne szyny do opraw szynowych 3-fazowych

Oferowane szyny do szynoprzewodów 3-fazowych to niezbędny element tego systemu, który umożliwia montaż akcesoriów oraz reflektorów. Szyny te dostępne są w kilku wariantach, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie. Przede wszystkim produkt ten w sklepie cudnelampy.pl można znaleść w kolorze białym i czarnym. Dominują szyny sygnowane przez markę Azzardo i Italux, które charakteryzuje wysoka precyzja w trakcie produkcji. Proponowane szynoprzewody w głównej mierze produkowane są z aluminium lub metalu, a gotowy produkt ma kształt oprawy w formie listwy. Szyny wyróżnia stopień szczelności określony na poziomie IP 20 i spora różnorodność, jeśli chodzi o długość produktu. Długości szynoprzewodów to: 1 m; 1,5 m; 2 m. Różnice te pozwalają dopasować oświetlenie do dowolnego pomieszczenia oraz potrzeb przyszłego użytkownika. Warto podkreślić, że oprawy szynowe są łatwe w montażu. Jednocześnie można z ich wykorzystaniem stworzyć dowolną konfigurację, jeśli chodzi o rozmieszczenie lamp.  

Wysokiej jakości szyny do szynoprzewodów 3-fazowych

Nowoczesne szyny do opraw szynowych 3-fazowych to element, który wchodzi w skład designerskich systemów szynowych znajdujących się w asortymencie sklepu cudnelampy.pl. Jest to rodzaj bardzo efektownego oświetlenia wewnętrznego, które zapewnia odpowiednią ilość światła w dowolnym pomieszczeniu. Produkt ten charakteryzuje wysoka funkcjonalność, jak i uniwersalność. Systemy szynowe można dowolnie konfigurować, dlatego z powodzeniem może to być oświetlenie: główne, dodatkowe lub dekoracyjne. Proponowane lampy świetnie odnajdują się w pokoju dziennym, przedpokoju lub kuchni. Rozwiązanie to jest również chętnie stosowane w pomieszczeniach biurowych i punktach usługowych. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z przygotowanej oferty, jak i do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją wybranych modeli. Życzymy udanych zakupów sklepie cudnelampy.pl!