Filtruj

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

KOLOR

KOLOR

STYL

STYL

MATERIAŁ

MATERIAŁ

KSZTAŁT OPRAWY

KSZTAŁT OPRAWY

ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA

ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA

RODZAJ ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

RODZAJ ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE

REGULACJA KĄTA ŚWIECENIA

REGULACJA KĄTA ŚWIECENIA

REGULACJA WYSOKOŚCI

REGULACJA WYSOKOŚCI

PRZEWÓD Z WTYCZKĄ

PRZEWÓD Z WTYCZKĄ

LAMPA Z CZUJNIKIEM RUCHU

LAMPA Z CZUJNIKIEM RUCHU

STOPIEŃ SZCZELNOŚCI

STOPIEŃ SZCZELNOŚCI

WBUDOWANY WŁĄCZNIK

WBUDOWANY WŁĄCZNIK

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 18 909,00 zł

Aktywne filtry

Czym są nowoczesne lampy?

Na samym początku warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czym jest nowoczesne oświetlenie. Pojęcie jest niezwykle ogólnie i szerokie, a każda z osób, która je słyszy, może rozumieć je w inny sposób. Nowoczesność bardzo często kojarzona jest z minimalizmem i w pewnym stopniu, jest do dobre skojarzenie, jednak ciężko odpowiedzieć jednoznacznie, że te pojęcia zawsze idą w parze. Oświetlenie w stylu nowoczesnym bardzo często nawiązuje do rozwiązań znanych wcześniej ze stylu klasycznego, dlatego w skrócie można powiedzieć, że styl nowoczesny wyciąga najlepsze cechy z innych stylów i zabiera je do siebie.

Podobnie wygląda kwestia kolorów, w których występuje nowoczesne oświetlenie. Dominującymi barwami takiego oświetlenia są kolory charakterystyczne takie jak czarny, biały, czy złoty. Wszystkie te kolory nadają wyniosły wygląd lampy. Dodatkowo sprawiają, że pomieszczenie nabiera charakteru i ożywa. Kolory ciemne mogą także idealnie kontrastować z pomieszczeniami jasnymi, nadając im niezwykłego kolorytu.

Oświetlenie w stylu nowoczesnym gdzie ich używać?

Większość rodzajów oświetlenia ma przeznaczenie tylko do wybranych pomieszczeń w domu. Zupełnie inaczej wygląda to w kwestii oświetlenia nowoczesnego. Kategoria jest na tyle szeroka, że każde z pomieszczeń w domu znajdzie chociaż jedną lampę, która będzie do niego pasowała. Oczywiste jest, że różne pomieszczenia wymagają różnego oświetlenia. Jednak oświetlenie w stylu nowoczesnym w zupełności starczy na pokrycie zarówno kuchni, salonu, sypialni, przedpokoju czy pokoju mieszkalnego. Wystarczy jedynie przejrzeć ofertę i podjąć decyzję.

Gdy już wybierzemy pomieszczenie, do którego zdecydowaliśmy się kupić oświetlenie w stylu nowoczesnym, musimy wybrać jego umiejscowienie. Jeżeli w naszym salonie znajduje się stolik kawowy, umiejscowienie nad nim dużej lampy idealnie wpasuje się w klimat pokoju. Natomiast lampy w stylu nowoczesnym zawieszone nad stołem jadalnym pozwoli na idealnie rozłożenie światła tak, aby każda z osób zasiadających przy nim mogła mieć w pełni oświetlony blat. W taki sposób zapewnimy, że wszystkie osoby będą czuły się komfortowo podczas spożywania wspólnego posiłku.

Lampy w stylu nowoczesnym na cudnelampy.pl

Jesteśmy pewni, że w naszym sklepie znajdziesz produkt, który Cię zadowoli. Do Waszej dyspozycji posiadamy ponad 1000 różnych przedmiotów z zakładki nowoczesne oświetlenie. Niezależnie czy szukasz lampy stojącej, sufitowej, kinkietów czy plafonów, wszystkie te produkty znajdziesz u nas. Do Twojej dyspozycji są również nasi pracownicy, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania oraz udzielą niezbędnych informacji dotyczących wybranego przez Ciebie produktu. Możesz skontaktować się z nimi poprzez czat na stronie lub adres email.