Filtruj

Marka

Marka

KOLOR

KOLOR

STYL

STYL

MATERIAŁ

MATERIAŁ

KSZTAŁT OPRAWY

KSZTAŁT OPRAWY

ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA

ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA

RODZAJ ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

RODZAJ ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

PRZEWÓD Z WTYCZKĄ

PRZEWÓD Z WTYCZKĄ

LAMPA Z CZUJNIKIEM RUCHU

LAMPA Z CZUJNIKIEM RUCHU

WBUDOWANY WŁĄCZNIK

WBUDOWANY WŁĄCZNIK

Cena

Cena

  • 355,00 zł - 699,00 zł

Aktywne filtry

Żyrandole do przedpokoju nadające klimat Twojemu domu

Pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne, dlatego gdy Twój dom odwiedzają nowe osoby, przedpokój powinien być Twoją wizytówką. Mimo że przedpokój jest jedynie małym pomieszczeniem przejściowym, to jednak jego wygląd nadaje wyobrażenie dalszej części domu dla naszego gościa. Dlatego inwestycja w piękny żyrandol sprawi, że już na pierwszy rzut oka, Twój dom wyglądać będzie na niezwykle zadbany. Żyrandol, który zostanie odpowiednio dopasowany do pomieszczenia, jakim jest przedpokój, powinien wkomponować się w wystrój wnętrza, tworząc przy tym wspólną całość.

Kategoria żyrandole do przedpokoju obejmuje bogatą gamę produktów, które nadają się również do innych pomieszczeń, takich jak przedpokoje. Każda z lamp na naszej stronie ma swój unikatowy wygląd oraz występuje w różnych kolorach, aby dostosować się do Państwa potrzeb. Aspektem, który może być kluczowy podczas wyboru lampy do naszego przedpokoju lub korytarza, jest kompozycja, w jakiej ma znaleźć się żyrandol. Do pomieszczeń wykończonych w stylu nowoczesnym idealnie wpasują się lampy z LEDowym źródłem światła, a do wystroju klasycznego, bardziej wpasuje się lampa korzystająca ze zwykłych żarówek.

Żyrandole na korytarz od Cudnelampy.pl

W ofercie sklepu znajdują się żyrandole wykonane ze szkła, metalu oraz akrylu. Wszystkie modele w ofercie różnią się swoim kształtem, mocą i ilością źródeł światła. Zróżnicowanie w produktach znacząco ułatwia wybór odpowiedniej oprawy. Ponieważ każde z pomieszczeń cechuje się inną wielkością. Dla małych przedpokojów, lampy o mniejszej ilości źródeł światła w zupełności wystarczą. Jeżeli z kolei celem naszych poszukiwań są żyrandole do korytarza, który jest większy i szerszy wartym wybrania, jest model posiadający większe i mocniejsze źródła światła.

Modnie wyglądające żyrandole na przedpokój

Obecne czasy przyzwyczajają nas do tego, że większość osób podąża za modnymi wyborami. Sytuacja nie wygląda inaczej w kwestii oświetleń domowych. Nawet żyrandole do przedpokoju zmieniają swój wygląd za sprawą mody. Najczęstszymi wyborami są żyrandole LED. Trend wynika jednak nie tylko z ich wspaniałego wyglądu. Znacząca różnica zauważalna jest w oszczędności energii elektrycznej. Diody LED zużywają o wiele mniej prądu, a dodatkowym aspektem jest fakt, że diody LED są dużo bardziej wytrzymałe od zwykłych, klasycznych żarówek.

Jeżeli zastanawiasz się, jaki model żyrandolu powinieneś wybrać, zapraszamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu poprzez stronę internetową lub email. Nasi pracownicy z wielką chęcią pomogą dobrać odpowiedni produkt dla każdego klienta, odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące lamp oraz udzielą dodatkowych informacji na temat wybranego przez Państwa modelu żyrandola.