Filtruj

Marka

Marka

KOLOR

KOLOR

STYL

STYL

MATERIAŁ

MATERIAŁ

KSZTAŁT OPRAWY

KSZTAŁT OPRAWY

ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA

ILOŚĆ ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA

RODZAJ ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

RODZAJ ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE

REGULACJA KĄTA ŚWIECENIA

REGULACJA KĄTA ŚWIECENIA

REGULACJA WYSOKOŚCI

REGULACJA WYSOKOŚCI

PRZEWÓD Z WTYCZKĄ

PRZEWÓD Z WTYCZKĄ

LAMPA Z CZUJNIKIEM RUCHU

LAMPA Z CZUJNIKIEM RUCHU

STOPIEŃ SZCZELNOŚCI

STOPIEŃ SZCZELNOŚCI

WBUDOWANY WŁĄCZNIK

WBUDOWANY WŁĄCZNIK

Cena

Cena

  • 99,00 zł - 1 349,00 zł

Aktywne filtry

Lampy sufitowe do salonu – piękna aranżacja oświetleniowa dzięki Cudnelampy.pl

Oświetlenie salonu stanowi bardzo istotny element całej aranżacji tego wnętrza. Od rodzaju i miejsca zamontowania poszczególnych lamp zależy ostateczny efekt. Dzięki dobrze dobranemu oświetleniu możemy stworzyć w pomieszczeniu niepowtarzalny klimat, który będzie sprzyjał zarówno spotkaniom z gośćmi, pracy, wspólnym posiłkom czy leniwym wieczorom przed telewizorem.

Jednym z głównych elementów oświetlenia w pokoju dziennym są lampy sufitowe do salonu. Na Cudnelampy.pl znajdziecie ich bardzo wiele - różne modele w zróżnicowanych wzorach, kolorach i wielkości sprawiają, że każdy znajdzie u nas produkt idealny do jego wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Cudnelampy.pl.

Oświetlanie salonu sufitowe – jakie wybrać? 

Wybór oświetlenia salonu sufitowego zależy od kilku czynników. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę wystrój całego wnętrza. Inne lampy sufitowe sprawdzą się w pomieszczeniach nowoczesnych, a inne w przestrzeniach retro. Na szczęście, na Cudnelampy.pl znajdziecie asortyment do każdej przestrzeni. Oferujemy lampy sufitowe do salonu abażurowe, glamour, industrialne, klasyczne, kryształowe, nowoczesne, designerskie, vintage i wiele innych. Każdy z oferowanych modeli posiada niepowtarzalny styl i charakteryzuje się znakomitą funkcjonalnością.

Oświetlanie salonu sufitowe musi bowiem nie tylko świetnie wyglądać, przede wszystkim powinno spełniać swoją funkcję praktyczną. W zależności od wielkości pomieszczenia można zainwestować w jedną lampę sufitową lub kilka.

W małych salonach zupełnie wystarczająca będzie jedna lampa sufitowa. Może ona posiadać jedno lub wiele źródeł światła. Umieszczona na środku sufitu będzie znakomicie oświetlać całą przestrzeń. Takie oświetlanie można wzbogacić ściennymi kinkietami lub lampami stojącymi ustawionymi w rogach pokoju. Będą one źródłem bardziej kameralnego światła, gdy zapalanie tego głównego nie będzie potrzebne.

Z kolei w dużych salonach, w których przestrzeń podzielona jest na strefy, warto zainstalować oświetlanie salonu sufitowe tak, by każda z lamp wydzielała odrębną przestrzeń. Jeśli zatem duży pokój w Waszym domu połączony jest z przedpokojem, to najlepszym rozwiązaniem, będzie umieszczenie osobnej lampy sufitowej w przestrzeni nieopodal drzwi wejściowych, oraz drugiej w strefie wypoczynku. Jeśli w pomieszczeniu znajduje się też część jadalniana czy robocza, to je również można wydzielić, instalując dodatkowe oświetlanie na suficie.

Lampy sufitowe do salonu od Cudnelampy.pl

Dostępne na Cudnelampy.pl stylowe lampy do salonu to znakomite połączenie funkcjonalności i estetyki. Do tego wszystkie oferowane modele charakteryzują się precyzją wykonania. Są wytrzymałe i łatwe w instalacji. Z pewnością posłuży Wam wiele lat. Dysponujemy również produktami wykonanymi ze zróżnicowanych materiałów. Oferujemy szeroki wybór wyrobów designerskich od znanych projektantów. Są to propozycje kierowane do najbardziej wymagających gustów.